Akıllı Ev Otomasyonu

Anasayfa » Akıllı Ev Otomasyonu

AKILLI EV OTOMASYONU ÇÖZÜMLERİ

Ev otomasyonu ile eviniz akıllı ev olmayı hak ediyor

Akıllı Ev Otomasyonu, siz ve aileniz için sezgisel, lüks, konforlu ve eğlenceli bir kişisel deneyim yaratmak için tüm cihazları birbirine bağlar ve evinizdeki tüm teknolojiyi koordine eder.

Akıllı ev otomasyon sistemine sahip bir ev, bu konuları daha fazla düşünmeden daha fazla konfor, kolaylık ve güvenlik demektir. Akıllı ev otomasyon çözümleri, tüm aydınlatma, güvenlik, garaj kapıları, akıllı kilitler, klima ve ev sinema sistemi, müzik ve daha birçok cihazın kontrolünü ve yönetimini kolaylaştıracak. Ayrıca bir akıllı ev otomasyon sistemi bunu akıllı senaryolar veya mevcut koşullara göre düşünerek ve karar vererek otomatik olarak yapabilir. Motorlu panjurlarınız gün doğmadan açılacaktır. Çocuklarınız okuldan döndüğünde mesaj bildirimleri alacaksınız. Akşam yemeğiniz için mükemmel aydınlatma seviyesini tek bir dokunuşla ayarlayabilirsiniz. Termostatınız, işten evinize seyahat ederken tam ihtiyacınız olan sıcaklığa ayarlanacaktır.

Tek dokunuşla veya sesli komutla ışıkları kapatabilir, kaliteli müzik dinleyebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, kapıları kilitleyebilir ve güvenlik sistemini etkinleştirebilirsiniz. Ve aklınıza gelebilecek daha birçok şey.

Akıllı yaşam deneyimine hoş geldiniz.