Control4

Anasayfa » Control4

Özel otomasyon ve kontrol çözümlerinin lider sağlayıcısı Control4, bir ev veya işyerindeki neredeyse tüm cihazları otomatik olarak kontrol etmenize olanak tanır. 2003 yılında kurulan şirketin misyonu, tek bir odada veya evinizde aydınlatma, müzik, video, güvenlik ve gücü kontrol etmek ve otomatikleştirmek için zarif ve daha uygun fiyatlı bir yol sağlamaktır. Bugün, Control4® Sertifikalı Özel Entegratörler, akıllı, bağlantılı bir evin dönüştürücü faydalarını sunmak için ev sahipleri ve işletmelerle birlikte çalışır: rahatlık, gönül rahatlığı ve verimli, konforlu ve güvenli bir ortam.

Control4’te, her şey birlikte çalıştığında hayatın daha iyi olduğuna inanıyoruz. Control4 çözümleri, yaklaşık 10.000 üçüncü taraf tüketici elektroniği cihazıyla birlikte çalışır ve bu sayı hızla artıyor. Tüketici elektroniği, ev aletleri, enerji, aydınlatma ve ev güvenliği alanlarındaki en büyük markalarla ortaklık kurarak Control4, birlikte çalışabilirlik konusunda sektöre öncülük ederek evde veya işyerinde sürekli genişleyen bir cihaz ekosisteminin birlikte çalışmasını sağlar.

Control4 ürünlerinin tamamını satmaya yetkili 91 ülkede 3.800’den fazla özel entegratör, perakendeci ve distribütörü ve yalnızca Pakedge markalı ağ çözümlerimizi satmaya yetkili 1.100’den fazla ek satıcı ve distribütörü içeren bir dağıtım kanalından yararlanan Control4, şunları sunuyor: tüketicilere, büyük tüketici elektroniği şirketlerine, otellere ve dünya çapındaki işletmelere akıllı çözümler. Şirketin merkezi Salt Lake City’de olup, ofisleri York, İngiltere’dedir; Şangay, Çin; Bangalore, Hindistan; Belgrad Sırbistan; Melbourne, Avustralya; Huntington Plajı ve San Jose, Kaliforniya. Control4, halka açık ve NASDAQ borsasında CTRL hisse senedi sembolü altında işlem görmektedir.