Gıda ve İçecek

Gıda ve İçecek

Akıllı Gıda Sistemleri

Yiyecek ve içecekler

Uygulamanız en yüksek standartlarda temizlik ve sürekli yıkama altında bile çalışmaya karşı koruma gerektirdiğinde, güvenebileceğiniz yüksek IP koruma derecesine sahip hijyenik otomasyon çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin otomasyon taleplerine cevap vermek ve çözmek için TURCK, geniş ve yeterli bir çözüm yelpazesi oluşturmak için müşterileri ile ortaktır. Korozyona dayanıklı sensörler, iletilen kablo düzenekleri, dağıtılmış I/O ve RFID ürünleri gibi benzersiz geniş otomasyon çözümleri yelpazesiyle TURCK, karşılaştığınız her türlü otomasyon sorununu karşılamaya hazırdır.

Aşağıdaki başarı öykülerine tıklayarak Turck’un otomasyon sorunlarınızı çözmek için nasıl çalıştığına dair bazı örnekler bulabilirsiniz.

Rulo Makinalarında Hamur Kalınlığı Kontrölü

Rulo Makina Hamurlarında Kalınlığı Kontrölü

Analog potansiyometreler genellikle kütle makinelerinde yüksekliği düzenler. Potansiyometreler genellikle yüksek koruma sınıflarını karşılamazlar ve bu nedenle su penetrasyonuna, sıcaklık şoklarına ve agresif kimyasallara karşı hassastırlar. Temassız ayar prensibi doğrultusunda Turck Li sensörü IP67’ye ulaşır ve hamur yapma makinesinin kullanılabilirliğini artırır.

FAYDALARIMIZ

Endüktif lineer konum sensörü LI, tutarlı kaliteyi sağlamak için hamur kalınlığını sürekli olarak kontrol eder

Yüksek koruma derecesi ve doğru performans için temassız çalışma prensibi

Kesinlikle aşınmaz

26.11.2021
159
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.