Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Pht Mühendislik Hakkımızda

PHt Mühendislik sanayi ve limited şirketi BİNA OTOMASYONU ve FABRİKA OTOMASYON çözümlerini tek çatı altında toplayan Antalya merkezli bir mühendislik firmasıdır.

PHT Mühendislik olarak BİNA OTOMASYONU TEKNOLOJİLERİNDE enerji yönetimi ve dağıtım sistemleri, KNX sistemi ile bina aydınlatma, iklimlendirme, perde-panjur, multimedya kontrol sistemleri, kablosuz uzaktan kontrol ve takip yazılımları, otel konsiyerj yazılımları, interkom sistemleri, kamera ve güvenlik geçiş sistemleri, yangın, network ve zayıf akım çözümleri ve hizmetlerini sunmaktadır.

PHT mühendislik olarak FABRİKA OTOMASYON TEKNOLOJİLERİNDE endüstriyel sensörler, endüstriyel kontrolörler, RFID – HF/UHF/Barkod tanımlama sistemleri, kablo ve bağlantı kutuları, fieldbus I/O modüller, makine emniyet siviçleri ve kontrol, joystick, elektronik anahtar ve yetkilendirme, arayüz teknolojisi, (vision) görüntü işleme ve kamera, makine ve üretim hatları için ışıklar ve indikatörler, endüstriyel çelik çit ve vakumlu taşıma sistem çözümleri ve hizmetlerini sunmaktadır.

Aktif saha satışı, projelendirme, keşiflendirme periyotik bakım ve devreye alma konularında mühendislik hizmetleri sunmaktayız

PHT mühendislik olarak sektörde lider markalar ile çalışarak sizlere en iyi çözümü sağlamaktayız.