İş Merkezi ve Ofis

Pht Mühendislik
İş Merkezi ve Ofis

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte iş dünyası da modernleşmekte ve bu durumda geride kalmamaya özen göstermektedir. Her alanda artan rekabet, iş dünyasının merkezinde yer alıyor. Artan rekabet, iş dünyasında hızlı olmayı, zamanı verimli kullanmayı ve mobil kontrollere sahip olmayı daha önemli hale getiriyor. Dijitalleşen dünyanın etkilerini ofislere yansıtmak, rakiplerin önüne geçme fırsatı sunarak zamandan ve maliyetten büyük tasarruf sağlıyor. İnsanların özellikle günümüzde yaygın olarak kullanılan teknolojiyi sevdikleri bilinmektedir. Ancak karmaşık teknolojik sistemlerin her zaman arkasında olan kişiler ilk etapta kullanımı kolay akıllı sistemleri tercih etmektedir.

Aydınlatma, klima, scriptler ve güvenlik ayarları sayesinde ofisinizde daha sağlıklı ve verimli bir çalışma ortamı sağlar. Ayrıca gereksiz enerji kullanımından kaçınarak ofis giderlerinizi azaltır.

Hizmet Özellikleri
 • Enerji Verimliliği
 • Konfor
 • Özel kontroller ve limitlemeler
 • Kendi kendini yöneten binalar
Foto Galeri

Avantajları nelerdir?

Konferans salonları ve toplantı odaları gibi alanlarda sahne kontrolü sağlayarak sunumun hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. Sunumun açılması ile birlikte projeksiyon ve ses sistemlerinin çalışmasına olanak sağlar. Projeksiyon ekranı açıldığında ışıklar minimum seviyeye indirilir. Bu arada kullanılmayan cihazların kapatılmasına izin verin. Tüm bunlar ofiste zaman, hız ve enerji tasarrufu sağlar.

Ofis sıcaklığını istenilen seviyede sabitler ve termostatlar vasıtasıyla kontrol edilmesini sağlar. Kişisel ofislerde sıcaklık kişiler tarafından kontrol edilebilirken, paylaşımlı ofislerde ayarlar merkezi olarak uygulanmaktadır.

Çalışma saatleri içinde ortam sıcaklığını korurken mesai saatleri dışında gereksiz enerji kullanımını engeller.

Havalandırma sistemlerini kontrol ederek gerektiğinde odanın taze hava ihtiyacına göre havalandırma sağlar.

Sensörler yardımıyla ofislerin belirlenen seviyede aydınlık kalmasını sağlar. Gün ışığı düzeyine göre gölge ayarlarını yapar veya yetersiz gün ışığı durumunda aydınlatmayı açarak verimliliği artırır.

Sensörler sayesinde kullanılmayan ofis ayarlarını algılar, aydınlatmayı kapatır ve büyük enerji tasarrufu sağlar.

Duman, sıcaklık ve su dedektörleri sayesinde olağan dışı durumlarda vanayı otomatik olarak kapatabilir, havalandırma sistemini durdurabilir ve gerekli uyarı sisteminin çalışmasını garanti altına alabilir.

Akıllı sistemler, açık bırakılan kapı ve pencereleri bildirerek ofisin gerekli güvenlik sistemini korur.

Hareket sensörleri sayesinde mesai saatleri dışında olası hareketleri algılayarak alarm sistemini devreye sokarak güvenlik biriminden uyarılar gönderir.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  151
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.