Motorlu Panjur

Anasayfa » Motorlu Panjur

Motorlu Panjur Çözümleri

Perde ve Panjurlarınızı Motorlu Yapın Konforlu Yaşayın

Kaç tane pencere ve perde, panjur veya dış mekan panjurunun geniş bir alana sahip olabileceğini hiç düşündünüz mü? Ve bunları manuel olarak kapatıp açmayı hiç düşündünüz mü? Ve tüm bu panjur ve jaluzilerin evden çıkarken veya yatmadan önce tek dokunuşla motorlu ve kontrol edilebilir hale getirilmesinin mümkün olduğunu bildiğinizde.

Güneşin hareketine göre odanızın ısısını ve ışığını düşürmek bir zorunluluktur ve bu konfor kararlarını siz vermelisiniz. Önceden programlanmış senaryolar ile motorlu panjurların belirli saatlerde veya güneşin hareketlerine göre ayarlanması akıllı ev otomasyonunun rutin aktivitelerinden biridir.

Uzun süre evde olmadığınızda, evinizi tozdan, güneş ışığından, sıcaklıktan ve istenmeyen müdahalelerden korumak için panjurlarınızı otomatik olarak kapatabilirsiniz. Online uzaktan kumanda ile perdelerinizi belirli saatlerde açıp kapatabilir ve günlük hayatın siz uzaktayken bile evde devam ettiğini yansıtabilirsiniz.

Tüm bunları yaparak, metrelerce tele ihtiyacınız olduğunu düşünebilir ve evinizi yenileyebilirsiniz. Ancak en son teknoloji ile bu sistemleri kurmak son derece kolay ve herhangi bir kablo ve harici güç olmadan kablosuz olarak haberleşen motorlu panjur ve panjurlar ile konforun tadını çıkarın. Ve süper sessiz motorlarla gürültü yok.

Siz yeter ki rahatlık ve şıklık isteyin…