Pht Mühendislik
Otel

Pht mühendislik,

Otel projenize akıllı oda teknolojisini eklemek iyi bir çözümdür.

Otel odanızdaki aydınlatmadan perdelere, klima ünitelerine kadar

Eğlence ve güvenlik kontrollerinizi tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz.

Akıllı otel odası teknolojisi, enerji yönetimi çözümleri ile kısa sürede büyük tasarruflar yapmanızı sağlar ve yatırımınızın gerçekten karşılığını aldığını fark edersiniz.

Misafirleriniz özel olarak ayarlamalar yapabilir ve bu tek bir tuş ile eski haline çevirebilirsiniz. Böylelikle müşterilenize özel konfor fırsatları sunduğunuz için sizi diğer rakiplerinizden ayrıcaktır.

Akıllı Otel Odası size pratik ve güvenilir bir otomasyon sisteminin avantajlarını sunar

Akıllı  Otel odası, yeni binalarda veya mevcut yapıların renovasyonunda kablolu ve kablosuz çözümler sunar.

Akıllı Otel odası birçok otel yazılımı ile entegre çalışmaktadır. Otel yazılımında kayıtlı bir kişinin bilgileri, bu bilgileri odasındaki Kontrolör cihazına aktarır.

Hangi dili konuşursanız konuşun, odanızdaki TV kanalları 1’den sıralanır. Misafiri adınızla aldıktan sonra alışkanlıklarını öğrenir ve otelin yazılımına aktarır.

Hizmet Özellikleri
 • Enerji Verimliliği
 • Esneklik
 • Konfor
 • Güvenlik
Foto Galeri

Örneğin klimasını 26 derecede kullanıyor. Klasik müzik dinliyor. vesaire. Misafirin bir sonraki otelinizde konaklayışında Smart Hotel yazılımı odadaki Controller cihazına bilgileri aktardığında, oda klasik müzik ve 26 derecelik klima ile karşılanarak misafire kendini özel hissettirecektir.

Müşteriniz odasındaki kullanıcı panelinden çıkış yaptığında, otelin yazılımına giderek tüm ekstra masraflarını görerek fatura hazırlanır ve müşterinizi zaman kaybından kurtarırsınız.

Birçok detayda dikkat çeken Smart Otel oda yazılımı, hem yatırımcı hem de misafir tarafında ayrıcalıklı olmanın ayrıcalığına sahiptir.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  159
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.