Profesyonel Ses

Anasayfa » Profesyonel Ses

Profesyonel Ses Çözümleri

Ticari İhtiyaçlar İçin Pro-Audio Video ve Işık

Ev kullanımı ve kişisel zevkten ziyade kurumsal veya eğlence ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik pro sistemler bar-club, restaurant-cafe veya toplantı-konferans salonları için farklı tasarlanmaktadır.

Barlarda ve kulüplerde, ayrıca yüksek ses performansında uzun süre dayanabilen aktif veya pasif profesyonel hoparlörler, bu gücü artıran güç amplifikatörleri, daha düşük frekansları duymanızı sağlayan subwoofer’ların yanı sıra yüksek kaliteli DJ mikserleri, eklenecek hafif robotlar ambiyansa hareket ve sis ve lazer makineleri önemli bileşenlerdir.

Restoran ve kafelerde, öncelikle yüksek ses seviyeleri yerine kaliteyi ön plana çıkaran hoparlör ve amfi bileşenleri tercih edilmektedir. Akşam yemeğinde konuşurken ses kaosundan kaçınmak ve eşit ses dağılımını sağlamak için birden fazla düşük sesli hoparlörü doğru şekilde konumlandırmak önemlidir.

Toplantı ve konferans salonlarında, moderatör ve delege multi-mikrofon sistemleri, simultane çeviri için çeviri sistemleri, net dinleme için eşit dağıtılmış hoparlörün yanı sıra video projeksiyon, motorlu sinema ekranı, duvar videosu ve akıllı kartlar gibi görsel uygulamalar daha fazladır. gelişmiş sistemler. Digital signage’da toplantı yönetim sistemleri ve sunumlar için görüntü transfer sistemleri toplantıların verimliliğini artırmak için ek bileşenlerdir.

Birlikte çalışan birçok farklı profesyonel bileşenle bu tür ekipmanları yönetmek, akıllı bir ev otomasyon sistemi ve iyi işleyen bir dokunmatik panel gerektirir.