Rezidans ve Konut

Pht Mühendislik
Rezidans ve Konut

Akıllı ev geleceğin konsepti olmasına rağmen, günlük hayatın bir gerçeği haline geldi. Günümüzde akıllı evler ve akıllı ev teknolojileri en popüler tercih haline geldi. Akıllı ev teknolojileri size konfor ve kolaylık sağlar.

Evinizdeki akıllı cihazlarınızla entegre çalışan sistemlerimizi uyumluluk sorunu yaşamadan kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pht mühendislik, amacımız aile güvenliğini artırmak ve kullanıcılara daha rahat, konforlu ve güvenli bir akıllı yaşam sağlamak için yaratıcı akıllı ev sistemleri ve ürünleri geliştirmekti.

Size özel çözümler, her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği onlarca kontrol mekanizmasından kurtulmanızı sağlar. PHT Mühendislik ile gerekli tüm ev kontrolleri ve tek noktadan kolayca kontrol edilebilen akıllı ev seçimleri ile konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri
 • Konfor
 • Enerji Tasarrufu
 • Güvenlik Sistemleri
Foto Galeri

Bu sayade evinizden site içerisindeki işlerinizi spa rezervasyonu, taksi çağırabilir, site güvenliğini telefondan yönetebilir, site içerisindeki alınan kararlar ve bilgileri daha rahat bir şekilde haberiniz olabilir.

Güvenli donanım üzerinde çalışan yazılımımız, okuma, kopyalama ve klonlama, analiz, kod çözme ve sabotajdan korunmaktadır. Akıllı evler videolardan, sensörlerden, kameralardan ve mikrofonlardan tonlarca veri toplar. Veri güvenliği ve gizlilik önlemleri, verilerin yanlış ellere geçmesini engeller.

İletişim teknolojilerinin oluşturulmasında saygın ve güvenilir bir ortağa sahip olmak her şeyi değiştirir.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  185
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.