Video Dağıtım

Anasayfa » Video Dağıtım

Video Dağıtım Çözümleri

Video Dağıtım Sistemine Sahip Olmak, Evinizin Tümünde En Yüksek Kaliteli Görüntülerin Keyfini Çıkarmak Demektir

Aşırı TV kabloları ve her oda için yinelenen kaynak cihazları olmadan tek bir merkezden her odaya dağıtılan yüksek çözünürlüklü 4K görsellerin keyfini çıkarın. Ayrıca akıllı ev otomasyon sistemi sayesinde tonlarca uzaktan kumandayı akıllı kumanda ile değiştirebilirsiniz. Aksi takdirde her odayı ayrı kaynak cihazlarla donatmak için her TV yayını için ayrı bir TV konsoluna ve farklı eğlence paketi aboneliğine sahip olmanız gerekir.

Bir video dağıtım sistemi ile herkes aynı filmi izleyebilir veya herkes en sevdiği programların farklı video akışlarını izleyebilir. Mutfakta yemek tarifleri, çocuk odalarında çizgi film veya oturma odasında futbol maçı izlemek mümkün. Tüm film arşivinizi paylaşabilir, çevrimiçi dizilere veya film servislerine erişebilir veya uydu yayınlı kablolu TV izleyebilirsiniz.

İyi organize edilmiş bir video dağıtım sistemi ile HDMI görüntü kaynaklarınızı (Uydu alıcıları, Apple TV, Medya Oynatıcılar, Bluray Oynatıcılar ve oyun konsolları) dağıtabilir ve en sevdiğiniz şovların ve filmlerin 4K HD çözünürlükte keyfini çıkarabilirsiniz.