Villa ve Malikane

Pht Mühendislik
Villa ve Malikane

PHT mühendislik, yaşam tarzınızı anlayan akıllı ev teknolojileri ile ihtiyaçlarınızı ve alışkanlıklarınızı bilen bir evde yaşadığınızı hayel edin. Bu amaçla aydınlatmayı açar ve kapatır, sıcaklığı düzenler perde-panjur gibi tüm sıkıcı işlerden sizleri kurtarır. Bu tür eylemleri kendiniz telefon ve tablet ekranından kontrolüne sağlayabilirsiniz.

Bu sayade hem konforlu bir yaşam hemde enerjiden yüzde 60 gibi büyük bir tasarruf etmiş olursunuz.

Knx standartlarında yapılan projelerimizde sisteme eklemede yapılabilir. İlerleyen ve gelişen teknolojiyede de ayak uydurabilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri için tabi ki güvenlik de çok önemli. Kamera sistemini hem evin içerisinde hem de dışarıdan kontrolünü sağlayıp görüntüleyebilirsiz. Sensörler yardımı ile evinizin içerisinde olan olaylara göre ayrı senaryolar üretilebilir.

Hizmet Özellikleri
 • Villa ve Malikane akıllı sistemler
 • Aydınlatma
 • Perde & Panjur
 • Güvenlik
Foto Galeri

Evinizin bahçesindeki sulama işlemini bu sayade telefon ve tablet yardımı ile hem evin içerisinden hemde siz evde yokken kontrolünü sağlayabilirsiz. Böylelikle daha uzun ömürlü ve yorulmadan bahçenizle ilgilenme fırsatıda doğmuş olur.

Bunun yanında PHT mühendislik olarak bunların devreye alma ve daha da güzelleştirmek için profesyonel ekibimizle ile çözümlerini sağlamaktayız.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  233
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.